İlker Pehriz ‘Şimdi Hayallerdesin’ Şarkısını Kliplendirdi!

2013 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü “Bizim Odamız” ile büyük beğeni toplayan İlker Pehriz, 6 şarkıdan oluşan albümünde ki bütün şarkılarını kliplendirmişti. Bunların yanı sıra aynı zamanda birçok barda hem grubuyla hem de akustik olarak sahne alan İlker Pehriz, 4 senelik bir aranın ardından yeni single çalışması “Şimdi Hayallerdesin“i 10 Kasım itibariyle yayınlamıştı.

Single çalışmasını yayınladıktan kısa bir süre sonra “Şimdi Hayallerdesin” şarkısının klibini de dinleyicilerinin beğenisine sunan İlker Pehriz‘e, klibinde Ceyda Akar eşlik etti.

lker Pehriz Şimdi Hayallerdesin Ceyda Akar 1024x595 - İlker Pehriz 'Şimdi Hayallerdesin' Şarkısını Kliplendirdi!

İstanbul Rumeli Fenerinde çekilen klibin yönetmenliğini de İlker Pehriz üstlenirken, İlker Pehriz’e Onur Gencay Gökçe ve ekip arkadaşları da destek verdi. Klibin kapalı alan çekimlerinde ise single çalışması Şimdi Hayallerdesin’in kapak fotoğraflarını da çeken Deniz Enül tarafından stüdyo ortamında çekimler yapıldı. Aynı zamanda klibin kurgusu da İlker Pehriz imzası taşıyor.

lker Pehriz Şimdi Hayallerdesin 2 1024x823 - İlker Pehriz 'Şimdi Hayallerdesin' Şarkısını Kliplendirdi!

Sözü ve müziği Cemali‘ye ait olan, Düzenlemesi Alen Konakoğlu imzası taşıyan ve Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan İlker Pehriz Şimdi Hayallerdesin’in klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’ın “Alev Alev”ine “Teoman” Yorumu!

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç‘ın sevilen şarkılarının bambaşka yorumlarla buluşacağı “Coverbank” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: