İdris Koçoğlu’ndan Yeni Single: “Son Kez”

İdris Koçoğlu yeni single çalışması ‘Son Kez‘i yayınladı.

Ben İdris Koçoğlu, Türkçe Rock müziğin yaratıcı bir yolcusu olarak, müziğe olan bağlılığımı ve sanatımı sürekli olarak dinleyicilerimle paylaşıyorum.

2022 yılı, Koçoğlu‘nun unutulmaz şarkıları “Depresyondayım” ve “Çaresizim” ile adından bahsettirdiği bir yıl oldu. Şimdi, müzikal yolculuğuna “Son Kez” ile devam ediyor.

‘Depresyondayım’ ve ‘Çaresizim’ Hakkında “Depresyondayım” ve “Çaresizim,” İdris Koçoğlu’nun iç dünyasını, yaşadığı zorlukları ve duygusal deneyimlerini işlediği iki eşsiz eseridir. Her iki şarkı da müziğin gücünü kullanarak insanların içsel yaşam mücadelesinin zorluklarını anlatırken, aynı zamanda sanatçının kendine özgü vokal tarzını, söz yazarlığını ve besteci yönünü ön plana çıkartıyor.

‘SON KEZ’ Hakkında Son Kez,” İdris Koçoğlu’nun müzikal evrimini sürdüren bir başka dikkat çekici çalışmasıdır. Bu yeni single, Koçoğlu’nun müziğindeki özgün ve çarpıcı yaklaşımını yansıtırken, dinleyicileri kendi iç dünyalarında duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Umut Atakan Özşenol prodüktörlüğünde tamamlanmış olan eserin kapak ve video çalışmalarına Tolga Van ve Emre Yaşar destek vermiştir.

İdris Koçoğlu Kimdir? İdris Koçoğlu 2018 yılında müzik sahnesine “Yine de Seninle” adlı single çalışmasıyla adım attı. “İstemem” ve “Geriye Kalan” gibi başarılı single’ların ardından, 2021 yılında ‘Beni Gerçekten Sevdin mi? ve ‘Sır’ adlı eserlerini dinleyicileriyle buluşturdu. Bu eserlerin ardından 2022 yılında “Depresyondayım” ve “Çaresizim” adlı parçalarıyla Türk rock müzik endüstrisinde isminden söz ettirdi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: