İdris Koçoğlu ve Cato İş Birliği: “Sen Gittikten Sonra”

İdris Koçoğlu’ndan ünlü rapçi Cato ile hayranlarını şaşırtacak ortak çalışma ‘Sen Gittikten Sonra’ klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yayında.

2018 yılından günümüze anadolu rock, türkçe rock ve alternatif müzik tarzlarında birçok çalışma yapan İdris Koçoğlu, yeni şarkısında ünlü rapçi Cato ile birlikte görülüyor. Alternatif müzik tarzındaki eserde bir rapping bölümü bulunuyor ve burada şarkıya geçmişte adını rapcato olarakta bildiğimiz rapçi Cato eşlik ediyor.

Birbirinden farklı müzik tarzlarında başarılı çalışmalar yapan iki sanatçının ortak çalışması ‘Sen Gittikten Sonra’ nın prodüktörlüğünü Umut Atakan Özşenol üstleniyor ve şarkının daha şimdiden dinleyicilerin büyük ilgisini çektiği görülüyor.

İdris Koçoğlu 2018 yılında yayınlamış olduğu ilk şarkısı ‘Yine de Seninle’ ile hayatlarımıza girmişti, bugün 9. Şarkısını yayınlayan genç sanatçı Rock müzikteki başarısıyla kısa sürede ilgileri üzerine çekti.Şimdilerde Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Teknolojileri Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi olan İdris, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor…

Cato (Çağatay Nalcıer) eski adıyla ‘rapcato’ olarak tanıdığımız Cato, Youtube’da ilk 1 milyon izlenmeye sahip rap şarkısını yaptı. 2005 yılından bu yana piyasada birçok çalışma yayınlamış, ‘Rota’, ‘Canbay’, ‘Wolker’, ‘Velet’, ‘Defkhan’, ‘Monoman’ ve daha birçok ünlü isim ile ortak çalışmalar yapmıştır.İzmirde bulunan rap müzik stüdyosu Yeşil oda’da Anıl Piyancı ile birlikte  çalışmış piyasaya birçok sanatçı kazandırmıştır. 2018 yılında yayınlamış olduğu ‘ A.A.K ’ adlı eseriyle büyük ses getirmiştir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Retrobüs’ten Yeni Şarkı: “Vosvos”

Hayran kitlesini her geçen gün daha da genişleten başarılı pop-rock grubu Retrobüs, “Vosvos” isimli yepyeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: