Hipersona’dan Yeni Tekli: Zincir

Yüksek enerjili sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Ankara’lı rock grubu Hipersona, “Zincir” adını taşıyan yeni teklisini dinleyicilere sundu.

Hipersona, 2019 Nisan ayında “UYAN ARTIK” isimli ilk EP’sinin ardından yeni şarkılarının kayıtları için 2019 yaz aylarında tekrar stüdyoya girmiş, ilk çalışmaları ile iyi bir çıkış yakalayan grup, 3 yeni şarkı kaydetmişti.

Söz müziği ve düzenlemesi Bengisu Ünalan ve Bilgesu Ünalan‘a ait olan Zincir‘in kayıtları Arpej Yapım Stüdyoları’nda Burak Yıldırım prodüktörlüğünde; mix ve masterengi ise ünlü prodüktör ve davulcu Alen Konakoğlu tarafından Amerika’da yapıldı.

Bu 3 şarkı arasından dinleyici ile paylaşılan ikinci tekli “Zincir”, insanların hayatlarında kaçıp kurtulmak istediği hisleri, güçlü soundu ile anlatıyor.

Teklinin kapak fotoğrafı Dilan Nadir ve Aysu Kuştaş tarafından çekildi.

Hipersona, yeni single çalışmaları sonrası İLK KEZ,  Bu akşam (3 Nisan Cuma) 21:00‘da rockistasyonu instagram hesabında Canlı yayında olacak.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: