Hiko Hikmetov’un Yeni Şarkısı “Kalbin Odaları” Müzikseverlerle Buluştu!

Geçtiğimiz Aralık ayında ilk şarkısı “Yollar”ı yayınlayan Hiko Hikmetov’un yeni şarkısı “Kalbin Odaları” tüm  dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.  

2019 yılının sonu itibariyle solo çalışmalarına ağırlık veren müzisyen, uzun yıllardır kullandığı mahlası Hiko Hikmetov ile, adını verdiği projesi kapsamında ilk  şarkısı Yollar’ı geçtiğimiz Aralık ayında yayınladı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden müzisyen yeni şarkısı “Kalbin Odaları“nı ise 2 Nisan Cuma günü  dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu. 

Kalben ile birlikte yazdığı şarkının düzenlemesi müzikseverlerin Sapan grubuyla tanıdığı ve aynı zamanda da grup arkadaşı olan, son dönemde solo  çalışmalarına devam eden bağımsız müzisyen Vincent Baykal Ada’ya ait. Kayıtları bir önceki şarkı gibi evde tamamlanan şarkının mix ve masteringini ise Tahsin  Güngör Aktürk üstlendi. 

Hiko Hikmetov, bir ayrılığı konu alan “Kalbin Odaları” ile ilgili olarak “Yaratıcılık olarak tıkanıklık yaşadığım bir dönemin ardından ortaya çıkan bir şarkı oldu.  Aslında ilk yayınlamak istediğim şarkıyken bir türlü hazır olduğunu hissedememiştim. Yeterince olgunlaştığına ve hazır olduğuna inandığım anda paylaşmak  istedim.” diyor. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Emrullah Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Serdar Öztop’dan Bulutsuzluk Özlemi Yorumu: Yine Düştük Yollara

Geçmişte Bulutsuzluk Özlemi, Kurtalan Ekspres, Kesmeşeker, Haluk Levent gibi isimlerle gitarist olarak, Peyk, Barış Akarsu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: