“Hesap” için Bir Araya Geldiler!

İsmail Karayün, mayıs ayında yayınladığı ilk albümü “İnsan İnsanın Kılıcı“ndan şarkıları tek tek kliplemeye devam ediyor.

Albüm yayınlandığından beri her ay bir kliple dinleyicisinin karşısına çıkan müzisyen sıradaki klip için “Hesap” şarkısını seçti. Sözü ve müziği kendisine ait olan düet şarkıda kendisine başarılı vokallerden Ece Şeşen eşlik etmişti.

İlk klip, “Öğretir Böyledir Dünya” şarkısına, müzisyenin dostlarının kendi çektikleri görüntülerden oluşurken ikinci klip türkü çalışması olan “Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var” için seçilmişti ve klip türkünün kayıt sürecinde eş zamanlı çekilmişti. Geçtiğimiz ay albümün en iddialı şarkılarından biri olan “Canımın Yangını” için Alanya’da Erkan Güneş yönetmenliğinde bir klip çeken müzisyen yine yeni klibi için kendisini tercih etti ama bu kez farklı da bir yol izlenerek bir ilke imza atıldı.

Bu düet şarkının Ece Şeşen’e ait olan görüntüleri İstanbul – Şile’de Müzik Ekspres’in de editörü olan Kadri Karahan ve yine fotoğraf sanatçısı Behlül Üçışık’ın yönetmenliğinde tamamlanırken Karayün’ün görüntülerinin yönetmenliğini yine Kent Şarkıları grubundan da tanıdığımız Erkan Güneş yine Alanya’da gerçekleştirdi.

Aynı gün eş zamanlı farklı iki şehirde çekimleri gerçekleşen klip önümüzdeki günlerde NetD sayfasında yerini alacak.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: