hepAynı İlk Tekli Çalışmasını Yayınladı: Sen Uyurken

2017 yılının son çeyreğinde Ankaralı 4 üniversite öğrencisi tarafından rock tandanslı tüm müziklerden beslenerek kendi müziğini üreten bir grup olma amacı ile kurulan hepAynı, ilk tekli çalışması “Sen Uyurken“i klibiyle yayınladı.

Söz müziği Deniz Güngör‘e ait olan şarkının düzenlemesini Barışcan Şimşek, Deniz Güngör, Umutcan Yalçın ve Yusuf Göksun Dikeç yaptı.

Kayıt, mix ve mastering işlemleri Mirage Stüdyoları‘nda Ayhan Aydın ve Uğur Karaman tarafından gerçekleştirildi.

Grup, “Sen Uyurken” ile ilgili; “hayatta elde edemediklerimiz, kaybettiklerimiz, ulaşma çabamız, yalnızlığımız, başarılarımız ve başarısızlıklarımızı kasvetli bir dille anlatan rock müziğin isyanı ile yanıp tutuşan bir çalışma olmuştur.” ifadelerini kullandı.

Hâlihazırda “Yeşiller” adlı EP’yi ve Sen Uyurken adlı single çalışmasını yayınlayan grup ilerleyen süreçte bir albüm hazırlamak amacı ile çalışmalarını Ankara’da sürdürüyor.

hepAynı‘nın aynı zamanda ilk klip çekim deneyimini elde ettiği, Mete Karakuş‘un yönetmenliğini üstlendiği klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: