Hayko Cepkin: Yıllarca Şarkılarımı Çalmayan Radyolar Şimdi Kendi Remixlerini Çalıyor!

Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin, twitter’da bir takipçisinin radyoda bestesi kendisine ait olan ‘Melekler‘ şarkısının remixini dinlediklerini belirtmesi üzerine söz konusu postu alıntılayarak, “Enteresan. Yıllarca şarkılarımı çalmayan radyolar şimdi de orjinali yerine kendi remixlerini mi çalıyor. Hangi radyoy muş ki acep o.” ifadelerine yer verdi.

Hayko Cepkin‘i yakından takip edenler, şarkılarına ve kliplerine bir çok radyo-tv kanalında yer verilmediğini, deyim yerindeyse yayınlamak için cesaret edemediklerini bilirler.

Buna da atıfta bulunan Hayko Cepkin, ardından yine twitter hesabında ‘Ondan burdan emip yazana çizene, ben besteledim diyene ve bastırana kızmam.Bile bile Satın alana kızarım.Antin kuntin videolu sonradan dj lere ve mekanında çıkarana kızmam.Bile bile mekanı doldurana kızarım.Tvdeki nanik programlara kızmam.Şikayet ede ede izleyene kızarım.Arz‘ açıklamasında bulundu.

Şimdi eee ne var ki bunda diyeniniz olabilir! Fakat bir rock müzik dinleyicisi olarak, sanatçıların bilgisi dışında yapılan bu tarz çalışmaları geçtim, son günlerde sanatçıların bilgileri dahilinde ve tamamiyle orjinal halindeki ruhu bozan, ahengini yitirdiğini düşündüğüm rock remix şarkılarının-albümlerinin yayınlanmasından duyduğum rahatsızlığı dile getirmek istedim.

Umarım çok sevdiğimiz rock müzisyenleri ve grupları farklı DJ’ler tarafından yapılan remix sevdasından vazgeçer ve bizlere yıllarca dinleyebileceğimiz bestelerini bırakmaya devam ederler.

Ekran Alıntısı 263x300 - Hayko Cepkin: Yıllarca Şarkılarımı Çalmayan Radyolar Şimdi Kendi Remixlerini Çalıyor!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: