Hayko Cepkin ve Halil Sezai Dertli Gönüllere Derman Oldu!

Hayko Cepkin ve Halil Sezai, Varil Camping’de gerçekleşen ‘Dert Sende Derman Bende’ Konserinde aynı sahneyi paylaştı ve katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Mayıs ayında ‘Varilfest‘ adıyla ilk kez bir festivale imza atan Varil Camping, dün gece ise, iki yakın dost olan Hayko Cepkin ve Halil Sezai’nin aynı sahneyi paylaştığı akustik konser için kapılarını açtı.

21:45 sularında başlayan konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü ve 1.30 sularında bitti.

Muhteşem gece Hayko Cepkin ve Halil Sezai‘nin atışmasıyla başladı ve sonrasında Hayko Cepkin, sahneyi Halil Sezai‘ye bıraktı.

Halil Sezai’nin kendi şarkılarını seslendirmesinin ardından bu kez Halil Sezai sahneden indi ve Hayko Cepkin sahnedeki yerini aldı.

İkilinin dertli gönüllere derman olduğu gece Hayko Cepkin‘in kendi şarkılarının yanı sıra Halil Sezai’nin şarkıları ‘İsyan‘ ve ‘Duyanlara Duymayanlara‘ şarkısını seslendirmesiyle devam etti.

Hayko Cepkin, ilk kez geçtiğimiz günlerde Acıbadem Akasya AVM Akustik Konseri’nde söylediği ve single olarak yayınlamayı düşündüğü yeni şarkısı ‘Kabul‘u da söylemeden geçmedi.

Hayko Cepkin ve Halil Sezai‘nin katılanlara uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattığı, dertli gönüllere derman olduğu akustik konser, ikilinin birbirlerinin şarkılarını seslendirmesiyle son buldu.

Bilgiler için İREM YILMAZ ‘a Teşekkürler…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Aysberg’den Yeni Single: “Özgür Yaşa”

Aysberg “Özgür Yaşa” adını verdikleri yeni şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği ve düzenlemesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir