Hayko Cepkin Unutulmaz Stadyum Konseri İçin Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda!

Türkiye’nin en önde gelen rock müziği sanatçılarından biri olan Hayko Cepkin, müzikseverleri büyüleyici bir deneyime davet etmek için hazırlanıyor. Hayko Cepkin’in 18 Mayıs 2024 tarihinde Beşiktaş Tüpraş Stadyumu‘nda gerçekleşecek olan konseri, müthiş şovları, performansları ve enerjisi ile unutulmaz anlara sahne olacak.

Hayko Cepkin, kariyerindeki başarıları, çıkardığı hit parçaları ve güçlü sahne şov ve performansıyla tanınan bir isim olarak, bu özel stadyum konseriyle hayranlarına uzun yıllar hafızalarda kalacak bir gece yaşatacak. Beşiktaş Tüpraş Stadyumunun muazzam atmosferinde, Hayko Cepkin‘in eşsiz müzikal tarzı ve çarpıcı sahne şovlarıyla bir araya gelecek olan izleyiciler, efsanevi bir konsere tanıklık edecekler.

“BWO Entertainment” ve “EEG Expand Entertainment Group” iş birliği ile Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda düzenlenecek konserde Hayko Cepkin, yaklaşık 40.000 kişiye seslenecek.

Stadyum şovu, Hayko Cepkin‘in son albümünden en sevilen parçalardan klasikleşmiş hitlere kadar geniş bir repertuar sunacak. Sanatçının enerjisi ve etkileyici performansıyla dolu bu gece, müzik tutkunları için unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak sağlayacak.

Bugüne dek hafızalara kazınan tüm şarkılarının yanı sıra farklı tarzlarda eserleri kendi yorumuyla seslendirecek olan Hayko Cepkin, özel sürprizleriyle de dinleyicilerini bir kez daha şaşırtacak.

2024 yılının kaçırılmaması gerekenler listesinin ilk sıralarında yer alacak olan Hayko Cepkin konserinin biletleri ise satışa sunuldu.

 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: