HAYKO CEPKİN KAYSERİ KONSERİ

KADİR HAS KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ / 02.12.2017

  Müzik piyasasında eeeennnn çok sevdiğim insanın konser yazısı ile karşınızdayım! 10 senedir dinlediğim ve her dinlediğimde, izlediğimde iyi ki bu adama yıllardır hayranlık duyuyorum, iyi ki yaptığı işleri takip ediyorum ve bize ne anlatmak istiyor merak ediyorum diye kendimle gurur duyuyorum.
 
  İçinizde Hayko Cepkin’e karşı ön yargısı olan olabilir, eğer böyle bir durum varsa ben derim ki en kısa zamanda bir Hayko Cepkin konserine gidin ve sahnede size neler anlatmak istediğine bir bakın. Orada sadece şarkı söylemiyor, o şarkıların hepsinin birer hikayesi var ve bunu görebileceğiniz, anlayabileceğiniz en güzel yer ise konserler. Ha bir de konser sonrası fırsatını bulup kulise girebilirseniz o zaman ne anlatmak istediğimi iyice anlarsınız.
 Gelelim Kayseri konserine… Baya yoğun gözüken konser takvimine vücudu artık yılmış olacak ki konser öncesi serum takılı fotoğrafını instagramda paylaştığını gördük. Buna rağmen konser harikulade geçti. Konseri iptal etmek yerine gelip bize unutulmaz bir gece yaşattı. Bir de üstüne o hasta haliyle konser sonrası kulis yapıp, nereden baksanız 50-60 kişi ile -belki de daha fazla- fotoğraf çekilip, imza verdi ve enerjisinden de ilgisinden de hiçbir şey eksilmemişti. Dünyalar tatlısı!

24232167 10155920025324889 2350202746363349073 n - HAYKO CEPKİN KAYSERİ KONSERİ

  Konser esnasında “Bertaraf Et”, “Sıkı Tutun”, “Melekler”, “Paranoya”, “Gelin Olmuş” gibi parçalarının yanı sıra “Beni Büyüten Şarkılar VOL.1” albümünden de “Ben İnsan Değil Miyim?”, “Yuh Yuh”, “Neydi Günahım”, “Aldırma Gönül” gibi sevilen parçalarını seslendirdi. Dipnot düşecek olursam son zamanlarda dinlediğim en iyi cover albümü.

  Konserde enerjisi yüksek olan sadece Hayko değildi tabii. Özgür Özkan rocks! Gerçekten harikulade bir insan, daha önce tanışma fırsatı yakalamıştım, çok samimi, hoş sohbetli biri. Sahnede de devleşen isimlerden. Aynı zamanda Poyraz Kılıç da öyle… Her konser Hayko’nun sataşmalarına maruz kalan kişi :)))

24294354 10155920082894889 7105627350354924899 n - HAYKO CEPKİN KAYSERİ KONSERİ

  Yani size demem o ki; en kısa zamanda Hayko konserine gidin! Gerçekten harika bir sahne şovu var, özellikle açık hava konserlerinde, festivallerde. (Zeytinli Rock Festivali yazımda bahsetmiştim.) Hayko, Poyraz, Murat, Özgür hepsi harikalar. Tabii bir de buz dağının görünmeyen kısmı var, işin sahne arkasındaki boyutu. Tüm ekip gerçekten aşşşşıırrıı iyi! ONLAR DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU!

Hakkında Zeynep Toker

Rockistasyonu.com'da Yazar / Allianz Motto Müzik

Diğer Haberler

“Sonsuz Döngü’nün İçine Davet” » Albüm Kritiği: Can Uzunallı – Sonsuz Döngü

Merhaba Rockistasyonu.com takipçileri ve Rock müzikseverler. Bilindiği üzere; Makine, Murder King başta olmak üzere; ülkemizin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: