HAYKO CEPKİN DOROCK XL BEŞİKTAŞ KONSERİ

                                               

           50551741 803571703335869 1809377354238132224 n - HAYKO CEPKİN DOROCK XL BEŞİKTAŞ KONSERİ

  Herkese selam! Epeydir buralara uğramıyordum fakat bu sefer müthiş bir konserle karşınızdayım! Valla artık hepinizin çok iyi bildiğini düşündüğüm şu hayatta dinlemekten de takip etmekten de eeennn çok keyif aldığım kişi Hayko Cepkin huzurlarınızda efenim!

  Hastalıktan öldüğüm şu kabus dolu haftada konsere gidip gitmeme konusunda oldukça kararsızdım. Bir de İstanbul’da yeni yaşamaya başlamış biri olarak arkadaşsızlıktan öldüğüm için tek başıma gitmek pek istemedim. Fakat Hayko’nun ayın 18’inde yayınlamış olduğu iki güzel şarkısı “Kabul Olur” ve “Dans Et”i dinledikçe dedim ki benim bu konserde olmam lazım! Bileti aldım, ilaçlara yüklendim sonra hopppp akşam soluğu Beşiktaş’ta aldım.

  Mekana gider gitmez Özcan Abiyle görüştüm, konuştum kulis için onunla iletişime geçtim. Hazır burada adı geçmişken ona da çooooooookkk teşekkür ediyorum! Dünya tatlısı abimiz. Neyse işte konser 22:45 gibi başladı. Yeni sezon, yeni tarz, yeni şarkılar ve Hayko! 

    50589130 1151143885058788 5439792512375980032 n - HAYKO CEPKİN DOROCK XL BEŞİKTAŞ KONSERİ

  Yine büyük bir gurur ve hayranlıkla izledim, dinledim. Her zaman diyorum işini hakkıyla ve büyük bir özveriyle yapan bir ekip. Bunun için de buraya koca bir tebrik bırakıyorum. Dün akşam; “Bertaraf Et”, “Yalnız Kalsın”, “Fırtınam”, “Melekler”, “Zaman Geçti”, “Son Kez”, “Gelin Olmuş”, “Yol Gözümü Dağlıyor”, “Paranoya”, “Geç Kaldım”, “Kabul Olur”, “Dans Et” gibi eski yeni tüm şarkıları dinledik. Aynı zamanda “Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” albümünden de “Aldırma Gönül”, “Ben İnsan Değil Miyim”, “Ağla Sevdam” coverlarını da dinledik. Tüm bu şarkılarla, özellikle eski şarkılarla 2007’deki zamanlarıma gittim. Dergilerden deli gibi Hayko posteri topladığım, TV programlarında Hayko’nun katıldığı hiçbir programı kaçırmadığım zamanlara… 🙂 Hatta kanalı yanlış hatırlamıyorsam NTV olmalıydı, “Ağla Sevdam”ı orada söylemişti, söyledi dediğim de ufacık mırıldanmıştı. O programı izlediğim güne kadar gittim. Büyük duygusallaştım anlayacağınız. Bu kadar duygu yüklüyken, “Dans Et” parçasını söylerken Hayko’nun ağladığını gören Zeynep durur mu hiç?! Hooopppp heemmeen ağlama modu açılır ve ağlar. Zaten gün içinde parçayı dinlerken, hikayesini düşünüp yeterince modum düşüyordu, bir de böyle bir sahneyle karşılaşınca daha da kötü oldum… Ay neyse bu muhabbeti sonlandırıyorum yoksa duygular yine şelale olacak.

     50612240 481562728917125 1821784552683601920 n - HAYKO CEPKİN DOROCK XL BEŞİKTAŞ KONSERİ

  Konser sonrası kulise girdiğimde içerisi oldukça kalabalıktı o yüzden sohbet muhabbet durumu mümkün olmadı anca fotoğraf çektirip çıkmak durumunda kaldım. 🙂 Günün sonunda tabii ki iyi ki gitmişim dediğim bir konser oldu. Başka ne olabilirdi ki? :p Hem tek başına bir şeyler yapmak, kendinle vakit geçirmek de oldukça eğlenceli. Tavsiyelerden biri de bu! Hayko Cepkin konserine muhakkak gidin, sahnesini mutlaka görün! Bir de tek başınıza bir şeyler yapın, kendinize vakit ayırın!

  Efenim benden bu kadar, onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu konserdi!

Bunu saymıyoruz yine bekleriz! 🙂

Hakkında Zeynep Toker

Rockistasyonu.com'da Yazar / Allianz Motto Müzik

Diğer Haberler

“Sonsuz Döngü’nün İçine Davet” » Albüm Kritiği: Can Uzunallı – Sonsuz Döngü

Merhaba Rockistasyonu.com takipçileri ve Rock müzikseverler. Bilindiği üzere; Makine, Murder King başta olmak üzere; ülkemizin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: