Hatespeech’in Yeni EP’si “Balisong” Yayında!

Hatespeech’in yeni E.P.’si “BalisongHexe Music etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Ekibin daha karanlık bir ses dünyasına geçişini pekiştiren E.P., distopik ve karanlık bir büyükşehirde yaşayan karakterin yolculuğunu, 5 ayrı tema ve tansiyondaki şarkıyla tamamlıyor. Sert ve karanlık riffler bu karakterin ve ekibin yeni ses dünyası için gereken hisleri uyandırmaya yardımcı oluyor.

Metal–Hardcore–Nu-metal–Alternative Metal tür yelpazesinde kendine yer bulan Balisong’da farklı tema ve tansiyonlarda 5 şarkı yer alıyor.

Single olarak da yayınlanan “Concrete Wonderland” ile agresif bir şekilde açılan EP, hardcore ve thrash metal’e selam çakan “Eat The Rich”, E.P. ye adını veren “Balisong”, tutkulu ve karanlık bir aşkın anlatıldığı “Addict” ile devam ederken, grubun eski tarzına selam çaktığı “Swampy Sun” ile karanlık ve yavaş bir kapanış yapıyor.

E.P.’deki şarkıların söz ve müziği Tan Serdar, aranjesi ise Tan Serdar & Okan Özgürbüz & Onat Hafız imzası taşıyor. Tantana Stüdyo’da Deniz Ağan tarafından kaydedilen “Balisong”un mix ve mastering’i ise yine Tantana Stüdyo’da Ozan Çanak tarafından yapıldı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: