Hasret ‘S.O.N’ Buldu: Mekanik Yeni Albümünü Yayınladı!

Mekanik, üç yıllık aradan sonra merakla beklenen ‘S.O.N‘ adlı yeni Ep’sini dinleyicilerin beğenisine sundu.

Ülkemizde düzenlenen festivallerde Megadeth ve Gojira gibi dünyaca ünlü metal gruplarıyla aynı sahneyi paylaşan Mekanik, bu süreçte grup elemanların da bazı değişikliğe giderek, vokal ve bas gitar’da Caner Öner, elektro gitar’da Yetkin Taşkın ve Sertaç Kakı, davul’da ise Koray Kocabaş ile yine iddalı bir ekiple yoluna devam ediyor.

Grubun kurucusu ve vokali Caner Öner;’Bu süreçte titizlikle hazırladıkları albüm ile ilgili, üç yıl bizim için uzun sayılacak bir aradan sonra dinleyicimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.Albümün müzik çevrelerince ve metal camiada merakla beklenildiğinin farkında olarak yaklaşık bir yıl bunun üzerinde çalıştık.Bir de sürpriz bir şarkıya klip çektik.Bizler de en az dinleyici kadar heyecanlıyız’ diyor.

Grup, yeni albüm ile birlikte yurt içinde bir çok şehirde konser vermeye hazırlanıyor.Albüm Gar Müzik Yapım etiketi ile dijital platformlardaki yerini aldı.

Söz müziği Mekanik‘e ait olan ‘Sözüm Geçmedi‘ şarkısına çekilen klibi aşağıdan izleyebilirsiniz;

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: