Hanok Kendi Adlarını Taşıyan İlk Stüdyo Albümlerini Yayınladı!

Türk ağır metalinin yeni yüzü Hanok, ilk stüdyo albümlerini yayınladı.

Vokal ve gitarda Özer Türkgeldi, bas gitarda Hakan Akkaya, davulda Sait Yenikomşu ve gruba henüz katılan solo gitarist Mert Supçin’den kurulu Hanok, aynı adı taşıyan ilk stüdyo albümleri Hanok’u yayınladı. Proje 999 etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına giren albüm 9 şarkıdan oluşuyor.

Ekim ayında albümün ilk teklisi olan Cahil Kahin adlı şarkılarını klibi ile birlikte dinleyicilerinin beğenisine sunan Hanok, albümle birlikte Aynalar adlı şarkılarıyla ikinci kliplerini de yayınladı. 

Cahil Kahin ve Aynalar’la birlikte Hanok, Sefil, Gerçek, Tanrının Hayalleri, Oku, Deyiş ve bonus olarak motosiklet tutkunlarına ithaf edilen Sancak isimli şarkılar, albümün diğer parçaları oldu.

Kuruluşundan itibaren ilk albüm için geçtiğimiz Mayıs ayında kolları sıvayan grup, aynı zamanda basçıları olan ve Diken’den de tanıdığımız Hakan Akkaya’nın yapımcılığında çalışmalarını Aralık sonunda tamamladı. Özer Türkgeldi’nin imzasını taşıyan 9 şarkının aranjelerini de Hakan Akkaya üstlendi.

Tüm dijital platformlarda yerini alan albümün sınırlı sayıda CD formatı da basılarak koleksiyonerlerin ilgisine sunuldu. Bahar aylarında üçüncü bir kliple daha dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Hanok, kadro istikrarıyla ilerleyen yıllarda üretimlerini aralıksız sürdürmeyi ve diskografilerine yeni albümler katmayı hedefliyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: