Hanok Cahil Kahin’le Yola Çıktı!

Türk heavy metal müziğine yeni bir soluk getirmek için yola çıkan Bursalı grup HANOK, ilk teklileri Cahil Kahin ile dinleyicilerin karşısına çıktı.

Bu yıl Bursa’da kurulan grup, hiç vakit kaybetmeden ilk albümleri için Mayıs ayında kolları sıvadı. Grubun kurucusu olan ve aynı zamanda HANOK’un vokal ve gitarlarını üstlenen Özer TÜRKGELDİ’nin öncülüğünde başlayan projenin prodüktörlüğünü ve bas gitaristliğini, DİKEN grubundan tanıdığımız Hakan AKKAYA üstlendi. Davuldaki isim de Sait YENİKOMŞU oldu.

9 şarkılık ilk stüdyo albümlerini PROJE 999 etiketiyle önümüzdeki birkaç ay içinde dinleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanan grup, albümün ilk teklisi olarak CAHİL KAHİN adlı şarkıyı tercih etti. Tüm dijital platformlarda yayına giren teklinin söz ve müziği Özer TÜRKGELDİ ve Hakan AKKAYA imzasını taşıyor. 

CAHİL KAHİN aynı zamanda Youtube, Facebook ve Instagram gibi mecralarda klibi ile birlikte yerini aldı. 

HANOK adıyla yayınlanması planlanan grubun ilk stüdyo albümü için de Kasım ayı tarihleniyor. Tüm dijital platformlarda yerini alacak olan albümün kısıtlı bir sayıda CD formatında da basılması planlanıyor. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: