Anasayfa » Haberler » Haluk Levent, Hayko Cepkin, Halil Sezai, Niyazi Koyuncu ve Önemli İsimler İzmir İçin Sahne Alacak!

Haluk Levent, Hayko Cepkin, Halil Sezai, Niyazi Koyuncu ve Önemli İsimler İzmir İçin Sahne Alacak!

Geçtiğimiz günlerde, hepimizi derinden yaralayan, İzmir‘de çıkan ve güçlükle kontrol altına alınabilen yangına, sanat dünyasının sevilen isimleri de kayıtsız kalmadı.

30 Ağustos‘ta İzmir‘de ücretsiz konser vermek ve yanan bölgeye sonrasında, uygun bir zamanda fidan dikimi yapmayı istediğini söyleyen Haluk Levent‘e, farklı sanatçılardan da destek geldi. Anıl Piyancı, Hayko Cepkin, Gripin, Niyazi Koyuncu, Serap Yağız, Oğuzhan Uğur, Gazapizm, Edis gibi isimler de İzmir’de ücret almadan konser verebileceklerini söyledi.

Haluk Levent‘in sosyal medya hesabından yaptığı duyuruya göre, 9 Eylül‘de İzmir Fuar Kültürpark‘ta gerçekleşecek, Haluk Levent ile birlikte belirttiğimiz sanatçıların sahne alacağı gecede girişler biletli olacak ve gecenin geliri yangın ile oluşan hasar için kullanılacak. Sanatçılar ise ücret almayacak.

Bu anlamlı etkinlik ile ilgili daha fazla detayın da çok kısa süre içerisinde paylaşılacağını ve bilet satışlarının başlayacağını düşünüyoruz.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici, Uz Multimedya'da Kurucu

Diğer Haberler

Can Baydar ve Fatma Turgut’tan Sürpriz Düet, Güçlerini Birleştirdiler!

Can Baydar, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan, sözü ve müziği kendisine ait “Yangın Yeri” isimli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir