Hakan Ergün’den İlhan Şeşen Yorumu: Gibi Gibiyim

Anadolu Rock Müziği’nin sevilen isimleri arasında yer alan Hakan Ergün, ünlü sanatçı İlhan Şeşen imzası taşıyan ‘Gibi Gibiyim‘i yorumladığı çalışmasını yayınladı.

Söz müziği İlhan Şeşen‘e ait olan şarkının düzenlemesini Alper Ketenci yaptı.

Müzik serüvenine Üsküdar Musiki Cemiyeti‘nde başlayan sanatçı, yaza İlhan Şeşen imzalı bir eser ile damga vurmaya hazırlandığını belirterek, ‘Usta sanatçı İlhan Şeşen’in bir eserini yorumlamış olmanın heyecanı içerisinde olduğunu’ söyledi.

Anadolu Rock Müziği’nin sevilen isimleri arasında yer alan Hakan Ergün geçtiğimiz aylarda ‘Kerkük Zindanı’ adlı single’ı ile ikinci kez dijital platformlarda yerini almıştı.

Müzik camiasına adım attığı ilk günden bu yana, Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte festival ve özel organizasyonlarda konserler verdi.
  
Sivil Toplum çalışmalarını sürdürürken bir yandan solo kariyeri için çalışmalarına devam eden Hakan Ergün 2015 Yılında Şaşkın, 2016 Yılında Kerkük Zindanı adlı albümleri ile müzik severler ile buluşmuştu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: