Haber Talepleriniz Hakkında Önemli Duyuru!

Değerli müzisyenler, gruplar ve basın sorumluları yeni çalışmalarınızla ilgili haber talepleriniz için hazırladığınız basın bültenlerini iletisim@rockistasyonu.com mail adresimize göndererek, çalışmanızın sitemizde yer verilmek üzere değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer hazırladığınız bir basın bülteni yoksa sizler için hazırladığımız basın bülteni taslağını buraya tıklayarak indirebilir ve bültende istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak iletisim@rockistasyonu.com mail adresimize gönderebilir ve çalışmanızın sitemizde yer verilmek üzere değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bülten göndermek haricinde herhangi bir konuyla ilgili de mail adresimiz üzerinden ya da buradaki iletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen sosyal medya hesaplarımız üzerinden mesaj atmayınız! Haber talepleriniz için hazırladığınız basın bültenini mail adresimize göndermeniz yeterlidir, aksi bir durumda haber talepleriniz dikkate alınmayacaktır.

Önemli Not: Bu rehberi hazırlamamızın nedeni daha önce haber taleplerinde yaşanan sorunların ve bilgi eksikliğinin önüne geçmektir. Lütfen gerekli hassasiyeti göstererek bültenlerimizi hazırlayalım. Anlayışınız için teşekkürler.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: