Güven Erkin Erkal: Radyo D’de \m/aksimum Rock’a Ayrılan Sürenin Sonuna Geldik!

Rock camiasının önemli isimlerinden Güven Erkin Erkal, 23 yıldır yayın hayatını sürdürdüğü radyo programı “Maksimum Rock“u noktalamaya hazırlanıyor.

Bu süreçte şüphesiz, hemen hemen her Türk Rock müziği dinleyicisinin yolunun kesiştiği, kendisinden bir şeyler öğrendiği ünlü programcı, sosyal medya hesabından bu haftaki son program afişini paylaşarak “Radyo D’de \m/aksimum Rock’a ayrılan sürenin sonuna geldik… 23 yıldır yayına emeği geçen tüm dostlara ve dinleyicilere sonsuz teşekkürler. Bu cumartesi 23:00’de son kez görüşmek üzere. Sert kalın, taviz vermeyin.” ifadelerine yer verdi.

Güven Erkin Erkal, bundan sonraki süreçte; başlamış olduğu belgesel programları ve kitap işlerine yoğunlaşacağını belirtti.

Biz de, öncelikle Türk Rock müzisyenlerine ve gruplarına, sonrasında ise Rock İstasyonu‘na verdiği her daim destekten dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyor, yeni projelerinde başarılarının devamını diliyoruz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: