Goss’un Yeni Teklisi “Sapa Yol” Yayında!

Gözde Oktaş ve Serkan Serter‘den oluşan synth pop ikilisi GOSS‘un yeni teklisi “Sapa Yol” yayında!

GOSS’un son bir yıl içerisinde AnlaSeçilmiş Günlerim ve Bana Kimse Sormadı parçalarından sonra yayınlanan 4. teklisi olma özelliğini taşıyan Sapa Yol, herkesin içinde barındırdığı umutsuzluk serzenişini yüksek sesle ifade ediyor. 

Sapa Yol’un çıkış hikayesini GOSS kendi cümleleri ile şöyle anlatıyor:

“Kimi anlar vardır, bir şeylerin ters gittiğini hissederiz ancak adını koyamayız. Geceleri düşünmekten uyuyamaz, gündüzleri ise aklımızı esir alan bu tedirginlikten kurtulamayız. Müdahale etmeye çalıştıkça, işler daha da kötüye gider ve içinden çıkılmaz bir hale gelir. Yapabilecek hiçbir şeyin kalmadığı bu noktada zor da olsa durumu kabullenmek ve acı verse de bu çıkmazın peşini bırakmamız gerekebilir. Sapa Yol, tüm bu süreçlerin tek tek yaşandığı ve sonunda gerçeklerle baş başa kalan kişinin durumu kabullenişiyle sona eren bir yolculuğu anlatıyor.”

Söz ve müziği GOSS’a ait olan parçanın prodüksiyonunu ise Aras Tüysüz üstlendi. Bas gitarları Ali Sak tarafından çalınan parçanın kayıt, mix ve mastering’i Aras Tüysüz tarafından A2 Stüdyoları‘nda gerçekleştirildi. Fotoğraf çekimleri BBI Music Co. prodüksiyonunda Berkay Öktem tarafından yapılan parçanın artwork’ü Cansu Özkul Değirmencioğlu tarafından tasarlandı.

Parçanın, Berkay Öktem tarafından çekilen klibi ise parçayla eş zamanlı olarak yayında. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: