GOSS’un Yeni EP’sinden İlk Teklisi “Yeniden” Yayında!

Gözde Oktaş ve Serkan Serter‘den oluşan Kadıköy merkezli synth pop ikilisi GOSS, 3 parçadan oluşan EP’siyle aynı adı taşıyan teklisi ”Yeniden”i BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

Bugüne kadar Anla, Seçilmiş Günlerim, Bana Kimse Sormadı ve Sapa Yoladlı 4 teklisi bulunan GOSS, yoluna 3 parçadan oluşan ilk EP’leri Yeniden ile devam ediyor. Grubun karantina döneminde tamamladıkları parçalardan oluşan bu EP’de 3 farklı ruh hali işleniyor.  Serinin ilk parçası olan ve EP ile aynı adı taşıyan Yeniden, evlere kapanışla beraber yaşanan içe dönüşü dinamik bir tavırla anlatıyor. Parçada melodik synth’ler, oyuncu gitarlar ve vokaller baharın getirdiği enerji ile birleşerek dinleyicileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Söz ve müziği GOSS’a ait olan parçanın prodüksiyonunu Aras Tüysüz üstlendi. Bas gitarları Ali Sak tarafından çalınan parçanın kayıt, mix ve mastering’i yine Aras Tüysüz tarafından A2 Stüdyo‘da gerçekleştirildi. Fotoğrafı Aksel Köseoğlu’na ait olan albüm kapağı ise grubun kendi tasarımı.  

GOSS‘un yeni teklisi ”YenidenBBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: