Goss Yeni Teklisini Yayınladı: Bana Kimse Sormadı

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında “Seçilmiş Günlerim” adlı teklisini yayınlayan bağımsız synth-pop/electronic rock ikilisi GOSS, bu kez “Bana Kimse Sormadı” adlı yeni çalışmasıyla karşımıza çıkıyor.

Bana Kimse Sormadı, kendi varoluşunu sorgulayan, şehir hayatı içinde kaybolmuş birinin hikayesini anlatıyor. Kişinin kontrolünü her geçen gün daha da çok kaybetmesinin verdiği bıkkınlığı ve bundan doğan uzaklaşma isteğini ortaya koyuyor. Parçanın karanlık ve isyan eden havasına duygusal gitarlar ve güçlü vokaller eşlik ediyor. 

Mastering’i Londra Metropolis Stüdyoları’nda The Who, Oasis ve Blur gibi grupların da ses mühendisliğini yapan Andy ‘Happy’ Baldwin tarafından yapılan şarkının mixing’i ise Orçun Ayata tarafından gerçekleştirildi.

Kayıtları Recordium Stüdyo’da Serkan Biber tarafında alınan parçanın prodüksiyonunu ise The Away Days‘ten Oğuz Can Özen üstlendi.

Şile, Akçakese köyünde, çekimleri iPhone7 ile gerçekleştirilen Bana Kimse Sormadı parçasının video klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: