Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci,Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı!
Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen Devrimci, ABD ve İsrail’in Ortadoğu’daki politikalarını eleştiren şarkı sözleriyle dikkat çekiyor. 
Oldukça sert sözler ve müziğin yer aldığı “Katiller” isimli şarkının ilginç bir hikayasi de var. Politik sözler içermesi nedeniyle sarkının yayın sürecinde bir çok müzik yapım şirketinden red cevabı alan Gökmen Devrimci, şarkıyı yine ABD menşeli Tunecore üzerinden çıkarabilmiş. 
Gökmen Devrimci‘nin konu hakkındaki düşüncesi ise şöyle;
 “Şarkım her ne kadar politik sözler içeren bir şarkı olsa da, düşünce özgürlüğünün önemini benimseyen şirketlerin var olduğunu görmek insanlık adına umut verici. Ayrıca rock ve metal müzik özünde yanlış olan her şeye bir başkaldırı değil miydi. Bu katiller Ortadoğu’da resmen soykırım yapıyorlar. Bu insanlık suçunu nasıl görmezden gelelim?”
Katiller” isimli şarkısına yakında klip de çekeceğini belirten Gökmen Devrimci‘ye, solo gitarda Burak Çağlar Özdemir, davulda Serdar Demir, ritim gitarda Şafak Güney eşlik etmiş. Mix ve mastering aşamalarında da Göksel Çoban‘ın imzası yer alıyor. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: