Göklerden Gelen Hayko Cepkin, Festival Alanına Paraşütle İniş Yaptı!

Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin, sahne aldığı Zeytinli Rock Festivali‘ne 1000 metre yükseklikteki uçaktan özel olarak tasarlanmış paraşütüyle atlayarak dünyada bir ilke imza attı.

Sahnedeki geri sayım ve intro’nun bitmesinin ardından kalabalığın heyecanlı bakışları arasında kendini hava boşluğuna bırakan Hayko Cepkin, kostümüyle, ayaklarından çıkan renkli duman ve havada 360 derece taklalarıyla şovuna şov kattı.

Hayko Cepkin, uzun bir süredir bunun hayalini kurmakla birlikte, 5 yıldır festivalin gerçekleşeceği alanın rüzgar raporlarıyla ilgileniyordu ve geçtiğimiz günlerde de Selçuk’ta deneme atlayışları gerçekleştirmişti.

Sorunsuz bir şekilde alana iniş yapan ve koşarak sahneye çıkan Hayko Cepkin, bir saat kadar sahnede kaldı ve yine unutulmaz bir sahne performansına imza attı.

Sevilen müzisyen, sahneden inerken, festivalde emeği geçenlere ve paraşütle atlayışını gerçekleştirmek için emeği geçen tüm hocalarına teşekkür ederek, “bunun dünyada bir ilk olduğunu, bunun ülkemizde ve kendi ellerinde olduğunu” belirtti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Can Gox’dan “Deli Eylül” Yorumu!

Sevilen, başarılı besteci ve yorumculardan Can Gox, yeni albümü “Dem”in ikinci teklisi “Deli Eylül”ü yayınladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: