Gökberk Uğurlu’nun “Son Bir Gece” Adlı Yeni Teklisi Yayında!

Alternatif sahnenin yeni ve genç isimlerinden Gökberk Uğurlu, lise yıllarında çeşitli rock müzik gruplarında solistlik ve gitaristlik yapıp sahne alarak başladığı müzik kariyerine, beşinci teklisi “Son Bir Gece” ile devam ediyor.

Gökberk Uğurlu, beşinci teklisi “Son Bir Gece” ile her şeyin bittiğini/biteceğini kabullenen fakat elinde kalanın değerini hissetmeye çabalayan bir insanın hikayesini anlatıyor. Müzisyen, bu parçasında kullandığı rock tınılı elektro gitarlarla beraber hem farklı aranje fikirlerini hem de geniş bir vokal kullanımını indie pop/rock türlerinde birleştirmeye çalışıyor. Müziği Gökberk Uğurlu’nun kendisine ait olan ”Son Bir Gece” parçasında sözlerde Berkay Hasbay‘ın da imzası bulunurken; gitarlar, geri vokaller ve mix-mastering’te Hüseyin Ozan Türkan ismini görüyoruz.

Gökberk Uğurlu’nun yeni teklisi ”Son Bir Gece”, 28 Mayıs 2021 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: