Gizem Saatçi’den Single Albüm: Benim Şarkımsın

Yayınlamış olduğu Türkçe Pop Rock albümleriyle dinlediğimiz Gizem Saatçi, 2019 yılına ‘Es Müzik‘ etiketiyle dinleyiciyle buluşan ‘Benim Şarkımsın‘ adlı single albüm ile giriş yaptı.

İki şarkının yer aldığı single albümde sözleri Gizem Saatçi‘ye, müziği – düzenlemesi Esat Saatçi‘ye ait “Benim Şarkımsın” ve söz müziği Osman Boyacı‘ya, düzenlemesi Esat Saatçi‘ye ait olan iki şarkı yer aldı.

Single albümün mix ve mastering işlemleri Mustafa Mert ve Sabri Dereli tarafından gerçekleştirildi.

Önümüzdeki günlerde klibiyle birlikte dinleyiciyle buluşacak albüm hakkında Gizem Saatçi şu ifadelere yer verdi;

“Bu single albüm, ilk albüm yaptığım yıldan bu yana 10.yılını doldurdu.Bu zamana dek yurt içi ve yurt dışında birçok farklı projede, konserlerde, oteller ve bar programlarında yer aldık. Lakin şöyle bir geçmiş ile müzikal bestekarlığıma, söz yazarlığıma ve eserlerime  baktığımda içimden gelerek, kalbime vura vura anlam kazandıran en çok sevdiğim şarkı “Benim Şarkımsın” eseri oldu.Üretimden çok, tüketime dayalı olan müzik piyasasında bir çok müzisyen gibi beni de çok yıprattılar.Artık sanatsal ve psikolojik açıdan da yıprandığımı farkettiğim anda, ani bir kararla Fethiye’nin bir köyüne yerleştim.Orada müzikal olarak ruhsal anlamda kendimi daha iyi hissettiğim anda işte bu güzel projeyi zevkle hayata geçirdim.Konser çalışmaları, yurt içi ve yurt dışında da gerçekleştirmeyi planladığımız Almanya konseriyle başlangıç olacaktır” inşallah müzik kanallarında dinleyicilerle buluşucaktır”

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: