Gitarizma 5.Yılını Sürpriz Konukları İle Kutlayacak!

2011 yılında hayata geçen, Türk Rock müzik tarihinin önemli müzisyenlerinin birlikte sahne aldığı, en iyi gitaristleri aynı sahnede buluşturarak seyirciye benzersiz bir deneyim yaşatan GİTARİZMA, 5.yıl’ını 2 Mart Perşembe gecesi DorockXL‘ta kutlamaya hazırlanıyor.

Gitarizma, başlangıçta daha çok bir grup ismi olarak algılansa da, projeyi oluşturan isimlerin bile önüne geçerek, bizzat gösterinin adı olmuştur.

Hedefi; alanındaki başarılı müzisyenleri ve en iyi gitaristleri aynı sahnede buluşturarak seyirciye benzersiz bir deneyim yaşatmak olan oluşumun kurucuları Gür Akad, Cem Köksal, Çağatay Ateş ve Alpay Şalt.

Gitarizma konserlerinde sahnede yer almış, konuk olmuş isimler ise şu şekilde;

Bülent Güven, Serdar Öztop Uluğ Özkan, Süleyman Bağcıoğlu, Cenk Eroğlu, Efe Eroğlu, Tansu Çuhacı, Bülent Çallı, Caner Şentürk, Kıvanç Kaytanlı, Ayberk Saka, Burak Sayın, Ceren Aksu, Mesut Uğurel, Mert Topel, Sabih Cangil, Yusuf Uğurer, Gökhan Gültekin, Okan Ersan, Tuğra İsmail, Ebru Aydın, Nicky Louder, Naim Korudağ, Tanju Oçar,Hakan Şavklı,  Taner Keleş, Onur Ataman, Levent Candaş, Göktuğ Şenkal, Tunç Arkan, Can Güney, Taylan Dedeoğlu, Zafer Şanlı ve Cem Gürel.

16807564 658740020980076 3366008532510669703 n - Gitarizma 5.Yılını Sürpriz Konukları İle Kutlayacak!

Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 2.Bölüm: Ufuk Sağın – Smash & Burn & Scream

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı yepyeni programımız “Şarkımın Hikayesi” ikinci bölümünde Ufuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: