Anasayfa » Haberler » Diğer » Gitar Ağlamaya Devam Edecek: Aytek Akçakaya Sahnelere Geri Dönüyor!

Gitar Ağlamaya Devam Edecek: Aytek Akçakaya Sahnelere Geri Dönüyor!

Ogün Sanlısoy ile uzun yıllar sahne alan, daha sonra Ogün Sanlısoy kadrosundan ayrılan, geçtiğimiz yıl ise fikir ayrılıkları yüzünden FALLEN‘den da ayrılarak solo kariyeri için beste çalışmalarına yoğunlaşan Aytek Akçakaya, BARLAS ile sahnelere dönmeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Aytek Akçakaya, sahnelerden uzak kaldığı bu dönemde gitar ile ilgili bilgilerin yer aldığı, rock müzisyenleri ve grupları ile röportaj gibi farklı etkinliklere imza attığı ‘Gitar Koçu‘ projesini hayata geçirmişti.

Bu süreçte rock camiasından ve çevresinden sahnelere dönmesi yönünde çok kez destek gören başarılı gitarist, ‘BARLAS Band‘ ekibine katıldı.

Aytek Akçakaya‘nın dahil olduğu Barlas Erinç, Hazar Aytan, Emircan Mertçe ve Atahan Dalgıç‘tan oluşan grup, 22 Temmuz Cumartesi günü ilk kez gerçekleşecek Bodrum Rock Festivali‘nde sahne alacak.

Ayrıca Aytek Akçakaya‘nın geçtiğimiz günlerde efsane dizi Behzat Ç dizisinde kullanılan Pilli Bebek‘in ‘Fotoğraf‘ parçasının son bölümünü coverladığı çalışmaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz

Rockistasyonu.com’da Kurucu
Cem Tekin’de Sosyal Medya Sorumlusu

Diğer Haberler

Rockistasyonu.com Bünyesinde Görev Almak İster misiniz?

245 Rock müziğe gönül vermiş, İstanbul‘da ikamet eden, İstanbul’da gerçekleşen konserleri yakından takip eden, mümkün oldukça …

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: