Gece Yolcuları’ndan Kült Şarkıya Yeni Düzenleme!

“Unut Beni”, “Nerdesin”, ”Hüzün”,  “Affedecek Misin?” gibi pek çok hit şarkıya imza atan, “Seninle bir dakika”, ”Değer mi hiç?” gibi çok ses getirmiş cover çalışmalarına albümlerinde yer vermiş Gece Yolcuları, yeni single’ları “Pişmanım” ile dinleyicinin karşısına çıkıyor.

90’ların unutulmaz sesi Asya’nın seslendirdiği, ‘Pişmanım’ın pop rock versiyonunu yapan gruba yeni müzikal yolculuğunda tecrübeli müzik adamı Haluk Kurosman müzik yönetmeni olarak , son dönemin yıldız müzik yapımcılarından Alfa7 Müzik’in kurucusu  Nasuh Yalçıntaş da yapımcı kimliği ile eşlik ediyor.

Vokal’de Edis İlhan, Gitar’da Uğur Arslantürkoğlu ve İlkay Dindar, Bas gitarda Orkun Gezer ve Davulda Deniz Kaymaraz’dan oluşan Gece Yolcuları’na bu projelerinde buzuki, solo keman gibi enstrümanlar dışında, bu kez bir yaylı grubu da bulunuyor.

Klip Kandıra’da 24 saat kesintisiz süren bir çekimle gerçekleşti!

Pişmanım” için Kayalar, Kandıra’da açık havada çekilen klibin yönetmenliğini, Mustafa Ceceli’nin Sinan Akçıl imzalı ‘Simsiyah’ çalışmasına çektiği klip ile adından övgüyle söz ettiren Emrah Özbilen üstlendi…

Kocaeli/Kefken Pembe kayalıklar’da kurulan geniş bir plato ve açık havada 24 saat kesintisiz çalışılarak çekilen klipte, Gece Yolcuları’na 6 kişilik bir oyuncu ekibi de eşlik etti.

Klibin öyküsü ise şarkının hikayesine paralel; bir çiftin yıllara yayılan pişmanlığını üzerine kurulu…

Grubun devam eden ‘Baba Şarkılar’ projesine de eklenen “Pişmanım”ın bu yeni versiyonundan övgüyle bahseden müzik çevreleri  “Kült bir şarkının daha da kültleşecek yeni versiyonu” tarifini kullanıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: