Gaddar Yeni Single Çalışmasını Yayınladı: Düriye

Övünç Dan ve Kerem Sedef tarafından, stüdyoda pinekledikleri sıcak bir yaz günü, sistemin fazlasıyla kastığına karar verip “az nefes alalım” niyetiyle kurdukları ve geçtiğimiz yıl ilk şarkıları “Yat Kalk Her Gün Aynı” ile karşımıza çıkan Gaddar‘ın tercihi bu kez Barış Manço şarkısı “Düriye” oldu.

Müzikotek MP koruması altında olan, söz ve müziği Barış Manço’ya ait “Düriye” şarkısının düzenlemesini Gaddar; kayıt, mix ve mastering işlemlerini ise Çikolata Müzik Fabrikası‘nda Övünç Dan gerçekleştirdi.

Tüm dijital platformlarda da yerini alan şarkıya, Iphone XS Max ile çekilen, Ipad Pro ile montajlanan klibin kurgusunu Kerem Sedef üstlendi.

Gaddar ilk konserini geçtiğimiz yıl Aralık ayında, Sülfür Ensemble ile Kadıköy Karga‘da vermiş, o konserde “Düriye” çok iyi performanslardan biri olarak hafızalara kazınmıştı.

Bas gitar’da Gürkan Bozacı ve gitarist Can Çalışkan’ın da katılımıyla son halini alan Gaddar, adının hakkını verecek sayıda kaplan gücüne erişmenin ve yeni single’ı Düriye’nin heyecanıyla konserlere başlıyor!

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Can Bonomo’dan Yeni Single ve Klip: Güneş

Can Bonomo, “Güneş” adlı yeni teklisini Avrupa Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluşturdu. Söz müziği Can Bonomo‘ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir