Flört’ten Türk Pop Rock Müziğinin Köklerine Saygı Duruşu: Bambaşka

Tüm zamanları kapsayıp, hiç bir zamana ait olmayan bir sesin peşinde olan FLÖRT, gürültülü, radikal ve esprili ilişkilerini yansıtan ‘Bambaşka‘ adlı yeni albümünü dinleyiciyle buluşturdu.

Sadık dinleyicilere büyük sürpriz olarak, 16 yıl önce yazılan ve grubun en önemli hitlerinden biri olan Rasta Baba‘nın devam şarkısı ‘Rasta Baba 2‘ ismiyle albümde yer alıyor.

Grup üyelerinin birbirleriyle olan gürültülü, radikal ve esprili ilişkilerini yansıtan ‘Sende kalsın‘, ‘Dedim‘, ‘Türkişh Rock’n Roll‘, ‘Benim Suçum‘ gibi şarkıların yanı sıra aşk hayatlarına dair ‘Hasret‘, ‘Ömre Bedelsin‘, ‘Yorgun Düştüm‘ gibi şarkılar da dinleyicilerin beğenisine sunulmuş durumda…

18922150 1594908560520917 5762292794335992138 n 300x300 - Flört'ten Türk Pop Rock Müziğinin Köklerine Saygı Duruşu: Bambaşka

Flört‘ün her albümü gibi ‘Bambaşka‘ da analog mecraya kaydedilmiş, tüm albüm LP formatında hazırlanıp, dijital mecraya o şekilde sunulmuş durumda.

Albümün soundunda ünlü ses mühendisi Babis Biris‘in imzası bulunuyor.

Çocuk denilecek yaştan beri süregelen çeyrek yüzyıllık dostluklarıyla yol alan Flört‘ün, Fuat Güner‘in süpervizörlüğünü üstlendiği ‘Bambaşka‘ albümü Arpej Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.

Albümün ilk klibi ‘Yorgun Düştüm’ şarkısına…

Sözleri Ozan Kotra, müziği Ozan Kotra ile Ata Akdağ‘a ait olan şarkının düzenlemesi Flört‘e ait.

Cafe Beatles Bodrum‘da çekilen klibin yönetmeni ise Murat Şenöy.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: