Ferit Tunçer`in Yeni Şarkısı “İlk ve Son” Umut Olacak!

Ferit Tunçer tüm dijital ve telif geliri ile depremzede öğrencilere burs verecek dernek ve vakıfları destekleyeceği  “İlk ve Son”u bağımsız olarak yayımladı.

Umut fikrinin nasıl başladığını Ferit Tunçer şu sözlerle anlatıyor: “6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş – Hatay depremlerinde milyonlarca insanımız etkilendi ve on binlerce canımızı kaybettik… Şu gerçeğin farkındayız bu süreç bir günde tek bir destekle üstesinden gelinecek bir durum değil. Sürekliliği olan bir destekte bulunmak için depremden kısa süre önce yayımladığım Sonunda Yıkıldı ve yeni yayımladığım İlk ve Son`un tüm gelirini depremden etkilenen öğrencilerin eğitimi yarıda kalmaması için şarkının söz yazarı Özden ile beraber eğitim bursu veren dernek ve vakıfları destekleme kararı verdik. İlk etapta Türk Eğitim Vakfı`nın Yarıda Kalmasın burs fonuna şarkının gelirini aktaracağız. Çoğul bir dille anlatıyoruz çünkü, bu destek şarkıları dinlemeniz, klibini izlemeniz ve satın almanızla oluşacak gelir ile daima bu amaç için kullanılacak ve bunu bu şarkılar yayında olduğu sürece hep birlikte devam ettireceğiz. Yaraları hep beraber sarmaya iyileştirmeye çalışacağız ve unutmayacağız.”

Müziği ve düzenlemesi Ferit Tunçer’e, sözleri Özden Tunçer’e ait “İlk ve Son” adlı şarkısını dijital platformlardan ve klibini ise yine sanatçının YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: