Ferit Tunçer`den “Sonunda Yıkıldı”

Türk Rock şarkıcı ve şarkı yazarı Ferit TunçerSonunda Yıkıldı” isimli yeni şarkısını bağımsız olarak yayımladı.

Ferit Tunçer bu şarkının ve 14 Nisan günü yayımlayacağı “İlk ve Son” adlı şarkısının tüm gelirini depremden etkilenen öğrenciler yararına Türk Eğitim Vakfı`nın “Yarıda Kalmasın” burs fonuna aktaracak.

Şarkıcı şarkısını şu sözlerle anlatıyor: “Bile isteye yaşanması sonraya bırakılan duyguların vakti geldiğini düşündüğümüzde çok geç kalmış olabiliriz. Bir an gelir yanlış tercihlerle ve ertelemekle o hep kaçındığımız toksik bir hikâyeyi yarattığının farkına varmış ve sonucu belli bir kavganın içinde buluruz kendimizi. Bu şarkıda gerçeklerle yüzleşmeli, karanlık ve duvarları yıkan o anların hikayesini cesur ve incelikli hammond, synth ve gitar melodilerine keskin ve karanlık davul bass ritimleri ile bir araya getirdim.”

“Sonunda Yıkıldı”nın klibi Küçük Prens’in yaşadığı gezegen Asteroid B-612`de one shot tekniği ile gezegenin doğal ışığında çekilerek izleyiciye ütopik ama bir o kadar da tanıdık atmosferi ile sürpriz yaparak görsel cazibesiyle sunuyor. Prodüksiyon, visual FX ve color işleri Oatölye tarafından yapılan Ferit Tunçer`in Sonunda Yıkıldı klibi sanatçının YouTube  kanalından izlenebilir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: