Fatih Es İlk Albümünü Yayınladı: Siyah

Sözü ve bestesi Fatih Es‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait, üç şarkıdan oluşan “Siyah” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle Apple Music ve tüm dijital platformda yerini aldı.

Siyah’ın Hikayesi

Dramatik sözleriyle, gitar soundları ve dijital seslerin harmanlanmasıyla dikkat çeken, rock müzik tarzında hazırlanmış, üç şarkıdan oluşan single albüm sanatçının ilk albümüdür. Almanya’da yaşayan sanatçının bu albümü, İstanbul’da SG Audio Studio’da Sertaç Güler’le online çalışarak albümü geliştirmişlerdir. Vokal kayıtlarının Almanya’da, albümün kayıtları, mix mastering çalışmaları SG Productions’da Sertaç Güler tarafından yapılmıştır. Albümün mastering çalışmasında Apple Music için özel olarak MFIT, Apple Digital Masters için ayrıca çalışılmıştır. 

Gün Işığı 

Sanatçının ilk yaptığı bestelerden olan Gün Işığı, güzel olan her şeyi içinde barındıran, rock tınılarının, gitar çizgilerinin yoğun olduğu özel bir beste. “Modern dünyada bizi mutlu kılan her şeyin özünü barındıran” sözlerle yüklü.

Siyah

Sanatçının en karamsar , psikolojisinin en buhranlı olduğu dönemlerde yazdığı sözler ve bestelediği özel şarkılarından. En koyusu özüm gibi siyah!

Sebebimsin

Aslında herkese sebep olan birileri vardır hayatta. İşte bu da Fatih’in sebebi. Sebebi gizli kalsın 🙂

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Emrullah Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Cansu Özcömert Yeni EP’sini Yayınladı: No Boundry For Us

Geçtiğimiz yıl yazında ilk teklisi “Hayat Güzel Aslında” şarkısını dijital platformlarda paylaşan, peşinden ikinci teklisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: