Evren Uysal’ın Beklenen “C’est la Vie” Albümü Yayında!

Evren Uysal, 3’üncü solo albümü “C’est la Vie”de enerjisi yüksek, söylemek istediğini direkt ortaya koyan şehirli bir modern rock albümüyle karşımızda.

10 şarkıdan oluşan “C’est la Vie” Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle ve “Ne Yani?”ye çekilen kliple birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türkçesi “İşte Hayat” anlamına gelen “C’est la Vie” albümünde Evren Uysal, şarkı sözlerinde de “hayatta her şey mümkün” vurgusunu merkeze alıyor. Evren Uysal’ın İngiliz ve Amerikan rock akımlarından esinlenerek kendi hikâyesini anlattığı “C’est la Vie”, derin bir nefes alıp soluksuz dinleyebileceğiniz bir solo albüm.

Albümden şu ana kadar, Evren Uysal’ın “albümün en dokunaklı şarkısı” olarak tanımladığı “Hiç Utanmadan”, elektrik gitarın ön planda olduğu “Ahh Belinda!” ve Mayıs ayında dinleyicisi ile buluşan “Simsiyah” ve “Everest” şarkıları, konsept klipleriyle birlikte yayımlanmıştı.

Ahmet Kalabay ve Evren Uysal’ın prodüktörlüğünü beraber üstlendikleri albümdeki tüm şarkıların sözleri ve müzikleri Evren Uysal’a düzenlemeleri ise Ahmet Kalabay’a ait.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: