Erdi Gökçek’den Yeni Tekli: Alışamadım

Erdi Gökçek’in yeni teklisi “Alışamadım” dinleyiciyle buluştu.

Geçtiğimiz Kasım’da ilk akustik EP’si “Hala Rüyadayım” ile samimi, minimal ve şarkıcı, şarkı yazarı geleneğine bağlı kalan genç müzisyen, 2019’da yayınladığı teklisi olan “Sen Bi Yolunu Bul” ile alternatif müzik dinleyicilerine ulaşmayı başarmıştı.

Erdi Gökçek; “Şarkılarımı yaparken, şarkının nerelere kadar ulaşacağı onu kimlerin dinleyeceğini düşünmüyorum ama şarkılarımı dinleyen ve onda kendinden bir şeyler bulan insanlar benim için çok değerli” ifadelerini kullandı. 

Şarkının düzenlemesini yapan Suat Uğur Kır ise yeni şarkıyı şöyle anlattı:

Erdi ile birlikte daha önce (Hala Rüyadayım) adlı Akustik Albüm, (Sen Bi Yolunu Bul, Kapı Duvar) adlı iki tekli şarkısında çalıştık. Bu yeni şarkıda da minimal kalmaya özen gösterdik. Samimi ve içimize sinen bir çalışma oldu. Şimdi top dinleyenlerde.” 

DieForYou Records işbirliğiyle YouTube ve tüm dijital platformlarda yayınlanan “Alışamadım“ın elektrik gitarında Candaş Orhan, bas gitarında Sıtkı Sencer Özbay, düzenlemesinde Suat Uğur Kır yer alırken, sarkının mix ve masteringini ise Fazlı Can Kaya yaptı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

maNga’nın Yeni Albümü “Antroposen” 14 Aralık’ta Yayınlanacak!

Rock müziğin sevilen gruplarından maNga‘nın beşinci stüdyo albümü “Antroposen” 14 Aralık‘ta dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Grup, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: