Emre Berkün’den Hayatların İçinden Bir Şarkı!

2011 yılında çıkardığı “Yeniden Doğuş” isimli albümü sonrası geçtiğimiz Eylül ayında “Dipsiz Kuyu” isimli çalışmasını sevenleriyle buluşturan Emre BerkünHayatların İçinde” isimli yeni şarkısıyla karşımıza çıkıyor.

Emre BerkünHayatların İçinde” şarkısında insanların kurdukları ilişkilerde birbirlerinin zamanlarından çaldığından ve her seferinde yeni baştan başladıklarından bahsediyor.

Şarkıda İstanbul’da satırlarının olduğu yeri her dinleyenin bulunduğu şehir ismi ile değiştirerek kendini ifade edebileceğini düşünüyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi Emre Berkün‘e ait olan şarkı, rock öğeleri üzerine etnik bir enstrüman olan Ney ile harmanlanmış bir sound ile dinleyicinin karşısına çıkıyor. 

Ülkemizin en önemli neyzenlerinden Prof.Dr. Ali Tüfekçi ney üfleyerek şarkının bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor. Emre Berkün kısa aralıklara yeni şarkılarını dinleyicilerin karşısına çıkarmaya devam edecek.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: