Anasayfa » Haberler » Diğer » Egemen Erdoğan “Hayat Kazansın” İle OnAir Sahne’de!

Egemen Erdoğan “Hayat Kazansın” İle OnAir Sahne’de!

Geçtiğimiz yıllarda Dilleri Yok ve Benim Canımı Yakma single çalışmaları ile tanınan Egemen Erdoğan, 15 yılı aşkın devam ettiği solo kariyerinin yeni teklisi “Hayat Kazansın”ı OnAir Sahne’den çıkardı.

Her çalışması ile alternatif rock kulvarının cesur isimlerinden olduğunu gösteren müzisyen, daha önce Blue Jean, Yüxexes gibi müzik dergilerinde ve çeşitli e-dergilerde de röportaj ve tanıtımları ile yer aldı; katıldığı müzik yarışmalarında dereceler aldı.

Bu yarışmalardan, Loft & Blue Jean ortaklığı ile düzenlenen müzik yarışmasında dereceye girerek, şarkısı “Benim Tertemiz Sevgilim” ile ülke genelinde 30.000 adet basılan bir toplama albümde de yer aldı.

HAYAT KAZANSIN’ın başarısı…

Myspace zamanlarından günümüz dijital müzik platformlarına müziğin dijital gelişiminin de en yakın tanığı müzisyenlerden olan Egemen Erdoğan’ın yeni şarkısı “HAYAT KAZANSIN” yayınlandığı günden bu yana Spotify’da 155.000 dinlenmeyi aşarak ciddi bir başarı elde etti.

Egemen Erdoğan, müzik çalışmalarına solo kariyeri yanında, kısa/uzun metrajlı filmlere ve dizilere de müzik yaparak devam ediyor.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici, Uz Multimedya'da Kurucu

Diğer Haberler

Mürşide İlk Teklisini Yayınladı: Evde

Alternatif müziğin büyülü sesi ve bir o kadar mütevazi kişiliğe sahip müzisyenlerinden Mürşide, “Evde” adlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir