Egemen Erdoğan: “Geç Olmuş”

Egemen Erdoğan son teklisi “Geç Olmuş“u bağımsız müzik platformu OnAir Sahne’den yayınladı.

Sanatçı, geçen yıllarda yayınladığı ‘Dilleri Yok’ ve ‘Benim Canımı Yakma’ isimli şarkıları ile kendi müzikal evrenini müzikseverler ile paylaşmıştı. Erdoğan, 15 yılı aşkın süredir devam ettiği solo kariyerinde bu sene başında çıkardığı ‘Aşk Şarkısı’ isimli teklisinin ardından ikinci teklisi ‘Geç Olmuş’ ile dinleyicilerinden tam not aldı.

Alternatif rock

Egemen Erdoğan, alternatif rock tınılarıyla bezeli müzikal çalışmalarında yenilikçi tavrıyla dikkatleri çekiyor. Daha önceki şarkıları ile Blue Jean, Yüxexes gibi müzik dergilerinde ve çeşitli e-dergilerde de röportaj ile yer aldı. Farklı müzik yarışmalarında dikkatleri üzerine çeken Egemen Erdoğan, Loft & Blue Jean ortaklığı ile düzenlenen müzik yarışmasında da dereceye girerek şarkısı ‘Benim Tertemiz Sevgilim’ ile bir toplama albümde yer almıştı.

Hayat Kazan’dı

Egemen Erdoğan, müziğin dijital mecralardaki serüveninde Myspace zamanlarından beri yer alıyor. Erdoğan’ın geçtiğimiz yıl yine OnAir Sahne’den yayınladığı ‘Hayat Kazansın’ isimli şarkısı yayınlandığı günden bu yana Spotify başta olmak üzere tüm dijital mecralarda hatırı sayılır bir beğeni elde etti, listelere girdi.

Egemen Erdoğan, solo müzik çalışmalarının yanında kısa ve uzun metrajlı filmler ile dizilere de müzik yaparak devam ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: