Efsanevi Fan Topluluğu ‘Puratu’ Küllerinden Doğdu!

2000’li yılların efsanevi Pentagram hayran topluluğu *Puratu‘, 30.yılını kutlayan heavy metal devi Pentagram‘ın ‘Akustik‘ albümünün yayınlamasının ardından faaliyetlerine yeniden başlıyor.

2013-2014 yılından beri fikir aşamasında olan bu oluşum, grubun 30.yılını kutlamasıyla, Erkin Can Seyhan‘ın girişimleriyle yeniden faaliyete geçme kararı aldı.

Puratu ekibinin hatırasına duyulan saygıdan ötürü, Puratu‘nun kurucusu Celil Ayrancı ve o dönemdeki üyelerinden Alus Doğucan Güneş‘le görüşülerek isim ve logo konusunda da gerekli izinler alındı.

Yeniden ayağa kalkan Puratu, gerek sosyal medyada, gerekse konserlerde etkin olacak.

Kuruluş aşamasında facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya üzerinden röportajlar, videolar, görseller, albüm ve şarkı üzerine muhabbetlerin yer alacağı Puratu Fan Club, kısa zaman içinde iletişim gruplarını da oluşturarak konserlerde, etkinliklerde Pentagram fanları arasında organize olunmasına ve samimi bir ortam oluşturulmasına yardımcı olacak.

Puratu Fan Club‘un yeni sosyal medya hesapları şu şekilde;

facebook  twitter  instagram

* Pentagram‘ın 2001 yılında yayınladığı stüdyo albümü ‘Unspoken‘de yer alan ve Pentagram Fun Club‘e ismini veren muhteşem ‘Puratu‘ şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: