Düşük Voltaj ‘Kendimi Bilmem’ İle Döndü!

Ankaralı Rock grubu Düşük Voltaj, uzun süre sonra ‘Kendimi Bilmem‘ adlı yeni çalışmasını klibiyle birlikte yayınladı.

Söz müziği Rıdvan Soysal‘a ait olan şarkının düzenlemesini Düşük Voltaj yaptı.

2007 yılında Ankara’da dört üniversite öğrencisi tarafından kurulan ve o günden beri beste çalışmalarına ağırlık veren grup, 2008 yılında kendilerine ait şarkıyla katıldığı, jüri koltuğunda Hayko Cepkin, maNga grubu’ndan Ferman Akgül ve Şafak Ongan gibi isimlerin oturduğu Patlıcan Müzik Yarışması‘nda, yüzlerce yarışmacı arasından birinciliğe layık görüldü.

Düşük Voltaj‘ın yarışmanın ardından yayınladıkları üç şarkılık ilk EP’leri, röportajlarıyla birlikte Blue Jean dergisi tarafından tüm Türkiye’ye dağıtıldı.

Takip eden yıllarda beste çalışmalarına devam eden ve ülke genelinde konserler veren grup, 2010 yılında birlikteliklerine son vermek zorunda kaldı.

7 yıl boyunca farklı şehirlerde yaşamlarını devam ettirdikten sonra 2017 yılında aynı şehirde yaşamaya karar verip yeniden beste çalışmalarına başlayan Düşük Voltaj‘ın ‘Kendimi Bilmem‘ adlı şarkısının klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Grup, ilerleyen günlerde 3 şarkı‘dan oluşan ikinci EP’lerinide Spotify, iTunes gibi dijital platformlarda dinleyiciyle buluşturacak.

Düşük Voltaj‘ı buradan takip edebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: