DörtxDört’ten İki Yıl Sonra Yeni Tekli!

Dört X Dört, iki yıl aradan sonra yeni teklisi“Belki Sanki Bazen (Slide Guitar)”i müzikseverlerin beğenisine sundu.

2019 yılında Dört X Dört grubuna katılan Gökhan Büyükkara’nın çaldığı slide gitar ile“Belki”albümünde bulunan akustik şarkıya yeni bir soluk geliyor.“Belki Sanki Bazen(Slide Guitar)”in söz ve müziği Dört X Dört’ün solisti Deniz Tuzcuoğlu’na ait. Tuzcuoğlu, 2013 yılında yazdığım şarkı; yarım kalan hikayeleri, ilk anda fark edilen aşkları, huzur veren ilişkileri ve konuşmadan da anlatabildiklerimizi anlatan bir şarkı olarak ortaya çıktı.” diyerek şarkının hikayesini anlatıyor.

“Belki Sanki Bazen (Slide Guitar)” klibinde; Deniz Tuzcuoğlu’nun ve Gökhan Büyükkara’nın performansının yanı sıra şarkının “…Bazen konuşmadan da anlaşabildiğimiz…” sözlerinden esinlenerek, Cansu Eda Ekici’nin işaret dilini kullandığı performans da yer alıyor. Dört x Dört üyeleri, “İşaret dilini kullanabilen dinleyicilerimizden de benzer videolar paylaşmalarını bekliyoruz. Bu konuda farkındalığın artması en büyük temennimiz.” diyorlar.

İzmir Ilıca’da Bertan Ayduk’un görüntü yönetmenliğinde başlayan klibin çekimleri, İstanbul Darıca’da ve Caddebostan’da tamamlandı. Klibin İstanbul çekimlerinin görüntü yönetmenliğini Fırat Cavaş, yönetmenliğini ise Gökberk Başdan üstlendi.  

Dört X Dört’ün teklisi “Belki Sanki Bazen (Slide Guitar)”da vokalde, yumurta shakerda ve gitarlarda Deniz Tuzcuoğlu, slide gitarda ise Gökhan Büyükkara yer alıyor. Şarkının mix ve masteringi Timuçin Aksüer’e, fotoğrafları ile kapak tasarımı ise Arda Yılmaz ve Gökberk Başdan’a ait.

Deniz Tuzcuoğlu, Burhan Azemi, Gökhan Büyükkara ve Ozan Demir’den oluşan Dört X Dört grubunun yeni teklisi “Belki Sanki Bazen (Slide Guitar)” MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: