Dolu Kadehi Ters Tut’un Live Session Serisi Dijital Platformlarda!

Yerli sahnenin popüler bağımsız ekibi Dolu Kadehi Ters Tut, “DKTT” adlı albümünü Mart ayında dinleyicileriyle buluşturmuştu.

Pür Recording Studio’da canlı olarak kaydedilen ve “DKTT” albümünden 4 parçanın performans videosundan oluşan “DKTT Live Session” serisi geçtiğimiz günlerde grubun YouTube kanalında yayınlandı.

Stüdyoda Uğurhan Özay ve Mürsel Oğulcan Ava ikilisine bas gitarda Alp Alptekin; piyano, trompet ve geri vokalde Dilan Balkay; geri vokalde Billur Battal; davulda Yağız Nevzat İpek ve gitarda Bahadır Kartal eşlik etti.

Yapımını tamamen Dolu Kadehi Ters Tut’un üstlendiği bu serinin yönetmenliğini Mürsel Oğulcan Ava yaptı. Parçaların mix ve mastering’i ise Mürsel Oğulcan Ava tarafından yapıldı.

“Sevdirmeden Gidemezsin”, “Islansın”, “Yangın” ve “#26”dan oluşan “DKTT Live Session” tüm dijital platformlarda yayında! Ayrıca yeni bir düet üzerine çalışan ikili, Ağustos ayı içinde bu parçayı dinleyicileriyle buluşturmayı planlıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Emir Bermuda’dan Yeni Tekli: “Bir Yanım Uzakta”

Sanatçı, bir yılın ardından alternatif müzik sahnesine dönüş yapıyor.   Emir Bermuda, geçtiğimiz sene yayınladığı Al Beni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: