Doğan Duru’dan Sıradaki Şarkı: “Mühürlendim”

Alternatif sahnenin en güçlü isimlerinden Redd grubunun solisti, müzisyen, şarkı yazarı ve prodüktör Doğan Duru, Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle Mayıs ayında yayımlanacak yeni albüm öncesi şarkılarını hız kesmeden paylaşmaya devam ediyor.

Adı “Kafesine Uçan Kuş” olarak belirlenen 2’nci solo albümden sırasıyla yayımlanan “Polisi Aramayın”, “Ucubelerin Çağı” sonrası yeni tekli “Mühürlendim” dijital dünyada 8 Nisan Cuma günü yerini aldı.

Eylül 2021 tarihinde “T’araf” ile başlayan serüvenin devamında dinleyici ile buluşan “Mühürlendim”in sözü, müziği ve düzenlemesi Doğan Duru imzasını taşıyor.

Doğan Duru “Mühürlendim”i; “çok yumuşak ama çok temiz ve yüksek notalarda söylenen, şarkıcılığı zor bir şarkı” olarak tanımlıyor.

Bol ödüllü ve eleştirmenlerin yılın albümü seçtiği “Epoch” sonrası Mayıs ayında yayında olacak yeni albümden bugüne kadar “T’araf”, “Diken”, “Off”, “Akvaryuma  Yüzen Balık”, “Öyleyse Ölürüm”, “Polisi Aramayın”, “Ucubelerin Çağı” şarkıları dinleyici ile buluştu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: