Dilan Demirağ’dan Yeni Single: Unutmayı Aradım

Dilan Demirağ’ın yepyeni single çalışması “Unutmayı AradımMüzikonair etiketiyle Youtube ve tüm dijital platformlardan müzikseverlerle buluştu.

Şarkının sözleri Salih Yıldırım’a, müziği ise Dilan Demirağ’a ait. Şarkının düzenlemesi Yuri Ryadchenko tarafından yapıldı.

Klibin yönetmen koltuğunda ise Salih Yıldırım oturuyor.

Dilan Demirağ Kimdir?

Merhabalar ben Dilan Demirağ. Diyarbakır’da doğup büyüdüm. 20 yaşındayım. Şu an Adana’da üniversite eğitimime devam ediyorum. Müziğe çocukluk dönemimden itibaren oldukça hevesliydim. Kişisel anlamda kendi çabalarımla gelişmeye çalışan bağımsız bir sanatçıyım. Geleceğe dair güçlü çalışmalara imza atmak adına ideallere sahibim.

Müzik eğitimine dair de hedeflerim var. Konservatuvar okumak öncelikli hedeflerim arasındadır. Müzik benim için duygu durumlarımı aktarmanın bir anahtarıdır. Kimileri yazarak, kimileri konuşarak bense şarkı söylerek kendimi ifade etmeyi seviyorum. Müzik aynı zamanda toplumların sevinçlerini ve histerilerini aktarmanın önemli kanallarındandır. Dolayısıyla sosyal terapi şeklinde insanlara yardımcı olmak dürtüsü beni mutlu ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: