Desecrate Yeni Lirik Videosunu Yayınladı: FTS

Desecrate grubunun Wormholedeath etiketiyle yayınlanan KINGDOM albümünün 3. videosu ”FTS” Wormholedeath label resmi YouTube kanalından yayınlandı.

Grubun daha önce albümün açılış şarkısı olan ”Narcissus” ve albümün protest tavrını açıkça ortaya koyan ”Chaos” şarkısının video klibinden sonra ”FTS” şarkısının klibi şu açıklama ile yayına girdi:

Dünyanın her tarafında insanlar acı çekiyor ve sömürenler ve sömürülenler olarak iki gruba ayrılıyor. Dünyanın her gün daha fazla para için katledilmesine göz yumuluyor. Yok edilen dünya, ayrıştırılmış insanlar, kokuşmuş bir sistem var. Bu sistemin karşısında olan herkesin, Bu katliamın karşısında olmayanlara haykırması gereken tek cümle vardır. FUCK THE SYSTEM

Ayrıca bir distributörlük haberi de şu açıklama ile duyurulmuştur: ”Wormholedeath Records (Carlo Bellotti Publishing) etiketiyle tüm dünyada yayınlanan Kingdom albümünün Avrupa’daki distributörleri arasına Metalgate’te katılmış olup Çekya ve Sırbistan’da fiziki kopya dağıtımına ve satışına başlamıştır.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: