Desecrate “Schizophrenia” Şarkıları İçin “Evde Kal” Başlığı İle Video Yayınladı!

Desecrate, Schizophrenia isimli şarkıları için #Evdekal başlığı ile bir video yayınladı.

Desecrate, Türkiye ve Dünya’da etkili olan Covid-19 salgını kapsamında #EvdeKal hareketine destek kapsamında, önceden bulunan arşiv görüntüleri ve ev karantinası kapsamında çektikleri görüntüler ile 2018 yılında yayınladıkları Schizophrenia isimli şarkıları için klip tadında bir video yayınladı.

Video, grubun Instagram sayfasında IGTV üzerinden, youtube kanalından ve Facebook sayfasında verilen link üzerinden izlenebilir.

Kısa Grup Biyografisi:

Desecrate 2005 yılında Oğuz Bulgurlular ve Akcan Ergin tarafından kuruldu. 2006 yılında 4 parçalık Gods Are Crying adlı bir demo yayınlayan grup 2009 yılında aynı isimle bir E.P yayınlamış . 2016 yılında Black Mask, 2017 yılında Schizophrenia ve 2018 yılında War isimli 3 single yayınlayan grup aynı sene Schizophrenia isimli bir de album yayınladı. Konser playlistleri kendi şarkılarından oluşan Desecrate; 2020 yılında da yeni bir album yayınlayacaklarını açıkladı. Son kadro Oktay Demirci (Vokal), Oğuz Bulgurlular (Gitar), Batuhan BULGURLULAR (Gitar), Vahit TANIK (BASS) ve Akcan Ergin (Davul)’dan oluşmaktadır.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: