“Derinlerde Bir Yerde” Aksak Ritim Var!

Aksak Ritim‘in Yüzdeyüz Müzik etiketiyle yayınlanan “Derinlerde Bir Yerlerde” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yerini aldı.

2018 yılında İzmir’de kurulan Aksak Ritim, 4 üyeden oluşmaktadır. Rock ve alternatif rock  tarzındaki grubun elemanları; vokalde ve ritim gitarda Aygün Yılmaz, elektro gitarda Kenan Çelikarslan, davulda Oğulcan Çevik ve klavyede Sercan Kaya’dır.

Hazırlıkları 2 aya yakın süren “Derinlerde Bir Yerde”, grubun yayınlanmış ilk teklisi. Teklinin kayıtları İzmir Negatif Müzik Stüdyosu’nda yapıldı. Parçanın aranjörlüğünü ve kayıtlarını Başıbozuk grubundan Cüneyt Aykulteli, klip çekimlerini ise Medya Avrupa Ajans’tan Görkem İnce ve İrem İnci yaptı. Grup bu tekli çalışmasını Yüzdeyüz Müzik etiketiyle dinleyicilerine sunuyor.

Rock müziğin günümüzde değerini değil belki ama ilgisini bir nebze kaybettiğini düşünen Aksak Ritim grubu, bu müzik türünü tekrar canlandırmak, müzik severlerin de özlediğine inandıkları eski rock havasını kendi şarkılarıyla geri getirmek istiyor. Bundan sonraki müzik hayatlarına bir süre tekli çalışmalarla devam etmeyi düşünen grup, albüm çalışmalarına bu tekliler sonrasında hız verecek.

Aksak Ritim grubunu @aksakritimband kullanıcı adıyla instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: