Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: ‘Breathe In The Ocean’

Epik & Senfonik metal başta olmak üzere farklı soundlara sahip müzik çalışmalarıyla ve Senfonik metal grubu Valjeta ile tanıdığımız genç müzisyen Onur Hunuma, yeni single çalışmasıyla dinleyicilere farklı bir deneyim sunuyor.

Önceki albüm ve single çalışmalarıyla daha çok ‘uzay‘ ve ‘zamanda yolculuk‘ gibi temaları işleyen müzisyen bu sefer en az uzay kadar gizem dolu olan okyanusları tema olarak benimsemiş.

Onur HunumaBreathe In The Ocean‘ ile ilgili şunları söylüyor;

”Derin denizlerde nefes alabildiğinizi hayal edin. Okyanusların uçsuz bucaksız sularında yaşayan o güzel ve gizemli canlılarla birlikte dolaşabildiğinizi hayal edin. Zor değil, bu tamamen sizin merakınız ve hayallerinize bağlı bir şey. Breathe In The Ocean’da da tam olarak bunu işledim. Derin okyanuslara doğru enstrumantel bir Epik Metal yolculuğu için hazır olun.”

Breathe In The Ocean’a aşağıda yer alan platformlardan ulaşabilirsiniz;

iTunes - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’   Spotify - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’   Deezer - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’

Amazon Music: https://goo.gl/26ARvN
Tidal: https://tidal.com/track/82948221

Onur Hunuma’yı ve diğer çalışmalarını aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz;

Facebook - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’   nstagram - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’   Youtube - Derin Okyanuslara Epik Bir Yolculuk: 'Breathe In The Ocean’

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Burak Çubukçu’dan “Senin İçin”e Yeni Düzenleme!

Soft Rock müzik tarzıyla çalışmalarına devam eden Burak ÇUBUKÇU 2020 yılının sonlarına doğru akustik seri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: